KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17034080

nr 1703 4080

Emmanuelle Renard

(f. 1963), Frankrike

Etsning, Signerad, numrerad 22/25. Yttermått inklusive ram: 76x59 cm

Emmanuelle Renard, fransk bildkonstnär född 1963.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 maj 2025
kl 19:00:45

25/5 10:15:23 1      Vinnande bud

Emmanuelle Renard

Läs mer om Emmanuelle Renard